» » » Atelier Novitec pārveidoja Huracan Evo RWD
Populārs
Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Jaunais Ķīnā ražotais sedans Chery Elara ir pelnījis autobraucēju uzmanību. Automašīnā uzstādītas modernas

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis

Atelier Novitec pārveidoja Huracan Evo RWD

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs. Projekta autori sola cienīgu atbildi uz jaunākajiem Lamborghini modeļiem, tāpēc mums ir divtik interesanti aplūkot viņu darba rezultātu. Un, lai redzētu, jāatzīmē, ka kaut kas ir!

Katrs automašīnas aspekts ir pilnveidots, ieskaitot ārpusi. Tagad modelis lepojas ar viltotiem riteņiem ar 21 collu diametru, kā arī ar daudziem aerodinamiskiem virsbūves komponentiem, kas izgatavoti no oglekļa šķiedras.


Papildus eksterjeram ir dziļi pārveidota automašīnas balstiekārta, kā arī izplūdes sistēma, kas ir kļuvusi skanīgāka un vadošāka. Tajā pašā laikā modeļa klīrenss samazinājās par 35 milimetriem, kā rezultātā palielinājās piespiedējspēks. Tas tika panākts, pateicoties izplūdes cauruļu jaunajam izkārtojumam.


Vissvarīgākais jauninājums, protams, ietekmēja automašīnas dzinēju. Tas joprojām ir V10 5.2, kuram ir veikta mikroshēmu regulēšana un kompresoru nomaiņa. Veiktā darba rezultātā no šī izskatīgā vīrieša bija iespējams izspiest 610 ZS. jauda un 560 ņūtonmetri griezes momenta.

Salonā tiek izmantoti tikai visdārgākie un ekskluzīvākie materiāli, un VIP pircējiem kā papildu iespēju mēs esam gatavi nodrošināt stūri, kas pārklāts ar reāla zelta 999 testa vērtību.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Atelier Novitec pārveidoja Huracan Evo RWD"

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis sērijveida ražošanā. Modelis tika prezentēts pirms pāris gadiem, tomēr dažas grūtības ar detaļu piegādi pārcēla automašīnas nodošanas datumu uz konveijera uz šodienu. Noskaidrosim, kā japāņu koncerns pārsteigs savus fanus ar šo modeli.
Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis priekšražošanā. Neskatoties uz nopietno krīzi, kas pārņēma ražotāju 2019. gadā, uzņēmumam ir labas iespējas atgūties un tas gatavo vairākus interesantus jaunus produktus. XF sedans ir tikai viens no tiem!
Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne tikai zīmola dzimtajā Eiropā, bet arī ASV un Ķīnas tirgos. Vienlaikus Volvo aktīvi pilnveido sava modeļu klāsta elektronisko aizpildīšanu, slēdzot partnerības līgumus ar lielākajiem it gigantiem.

Aptauja
Любимая марка автомобиля