» » » Mazda CX-50 ir paredzēts bezceļiem
Populārs
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Mazda CX-50 ir paredzēts bezceļiem

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis sērijveida ražošanā. Modelis tika prezentēts pirms pāris gadiem, tomēr dažas grūtības ar detaļu piegādi pārcēla automašīnas nodošanas datumu uz konveijera uz šodienu. Noskaidrosim, kā japāņu koncerns pārsteigs savus fanus ar šo modeli.
Kopumā būs pieejami vairāki pilni auto komplekti, tostarp hibrīdversija. Teiksim uzreiz, ka dīzeļa Mazda CX-50 nebūs, tāpēc augstas kompresijas cienītājiem būs jāpāriet uz alternatīvām degvielām. Papildus būs pieejamas divas transmisijas – klasiskā sešpakāpju kastes tipa, kā arī automātiskā i-Activ All-Wheel Drive.

Krosovera izskats ir diezgan ievērojams, jo tajā ir iekļauts daudz sportisku elementu, kurus Mazda dizaineri vienkārši dievina. Turklāt izcila optika un diski izceļas, lieliski spēlējot uz modeļa kopējo tēlu. Taču mašīnas aizmugure mūs nedaudz pievīla, jo tās izskatu sabojāja masīvās bagāžas nodalījuma durvis.
Kopumā modelim ir lielas izredzes gan vietējā tirgū, gan Rietumu valstīs. Jo īpaši Eiropā Mazda zīmolam ir milzīgs skaits fanu, kuri ar prieku iegādāsies šo automašīnu personīgai lietošanai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Mazda CX-50 ir paredzēts bezceļiem"

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen apritēja 80 gadi. Par godu šim nozīmīgajam notikumam uzņēmuma dizaineri sabiedrībai prezentēja jaunu modeli - Shelby Super Snake Speedster.
Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu slavu ieguva dīzeļdzinēju skandāla dēļ, kas 2015. gadā izcēlās Amerikas Savienotajās Valstīs. Rezultātā par Vācijas bažām skaļi runāja TV kanālos visā pasaulē, un pat tie cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar transportlīdzekļiem, uzzināja uzņēmuma nosaukumu.
Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!

Aptauja
Любимая марка автомобиля