» » » Mazda CX-50 ir paredzēts bezceļiem
Populārs
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām

Mazda CX-50 ir paredzēts bezceļiem

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis sērijveida ražošanā. Modelis tika prezentēts pirms pāris gadiem, tomēr dažas grūtības ar detaļu piegādi pārcēla automašīnas nodošanas datumu uz konveijera uz šodienu. Noskaidrosim, kā japāņu koncerns pārsteigs savus fanus ar šo modeli.
Kopumā būs pieejami vairāki pilni auto komplekti, tostarp hibrīdversija. Teiksim uzreiz, ka dīzeļa Mazda CX-50 nebūs, tāpēc augstas kompresijas cienītājiem būs jāpāriet uz alternatīvām degvielām. Papildus būs pieejamas divas transmisijas – klasiskā sešpakāpju kastes tipa, kā arī automātiskā i-Activ All-Wheel Drive.

Krosovera izskats ir diezgan ievērojams, jo tajā ir iekļauts daudz sportisku elementu, kurus Mazda dizaineri vienkārši dievina. Turklāt izcila optika un diski izceļas, lieliski spēlējot uz modeļa kopējo tēlu. Taču mašīnas aizmugure mūs nedaudz pievīla, jo tās izskatu sabojāja masīvās bagāžas nodalījuma durvis.
Kopumā modelim ir lielas izredzes gan vietējā tirgū, gan Rietumu valstīs. Jo īpaši Eiropā Mazda zīmolam ir milzīgs skaits fanu, kuri ar prieku iegādāsies šo automašīnu personīgai lietošanai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Mazda CX-50 ir paredzēts bezceļiem"

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.
Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG, aiz kuras atrodas interesants Mercedes-AMG A 35 modelis. Tieši šī automašīna bija pamats jaunajam Posaidonas puišu prātam, kurš visaptveroši pabeidza automašīnu un pilnībā iepazīstināja sabiedrību. jauna versija.

Aptauja
Любимая марка автомобиля