» » » SEAT izstrādā jaunu pilsētas automašīnu VW grupai
Populārs
VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

SEAT izstrādā jaunu pilsētas automašīnu VW grupai

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii elektrisko. Protams, jaunumam jābūt arī elektriskam, jo saistībā ar jaunākajām tendencēm vieglo automobiļu jomā automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem attīstīšana kļūst dārgāka un riskantāka.

SEAT prezidents Veins Grifits paziņoja, ka ir gatavs izmantot platformu MEB-Lite, kuru nesen nesen atjaunināja VW grupas inženieri. Pēc viņa teiktā, šī "groza" modulārā struktūra ļaus īstenot visas idejas un idejas, kas uzņēmuma inženieriem jau ir.


Turklāt prezidents pauda entuziasmu par masveida transportlīdzekļu elektrifikāciju. Pēc viņa teiktā, šis pasākums ļaus saglabāt Eiropas dabu, kā arī veicināt situācijas uzlabošanos ar siltumnīcefekta gāzēm, par kurām zinātnieki visā pasaulē nenogurstoši trompē.

Lai kā arī būtu, jaunā automašīna būs jāsagaida ne agrāk kā 2024. gada sākumā. Izstrādes process tikai sākas, tāpēc ražošanas procesi vēl nav sākušies. Jebkurā gadījumā jaunums solās būt ļoti interesants un pieprasīts mūsdienu Eiropas tirgū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "SEAT izstrādā jaunu pilsētas automašīnu VW grupai"

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus nepārprotami iedvesmoja sacīkšu modeļi, tāpēc viņi izrotāja furgonu ar sporta virsbūves komplektu un virkni citu, netipisku komercautomobiļiem, piederumiem. Kopumā tas izrādījās ļoti interesants un neparasts.
Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis priekšražošanā. Neskatoties uz nopietno krīzi, kas pārņēma ražotāju 2019. gadā, uzņēmumam ir labas iespējas atgūties un tas gatavo vairākus interesantus jaunus produktus. XF sedans ir tikai viens no tiem!
BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos koncerna modeļos. Pilnībā funkcionālā sistēma ietver multivides centru, borta datoru, sensorus un vadītāja palīgus. Visu šo tehnisko spožumu papildina mākslīgais intelekts un jaunās displeja tehnoloģijas.

Aptauja
Любимая марка автомобиля