» » » Shelby Super Snake Speedster dibināšanas gadadienā
Populārs
BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Shelby Super Snake Speedster dibināšanas gadadienā

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen apritēja 80 gadi. Par godu šim nozīmīgajam notikumam uzņēmuma dizaineri sabiedrībai prezentēja jaunu modeli - Shelby Super Snake Speedster.

Karsts rodsters ar jaudīgu motoru kļuva par šīs studijas attīstības vainagu. Automašīnas virsbūve ir izgatavota no oglekļa šķiedras un ir pilnībā pārveidota. Starp citu, modeļa pamatā bija Ford Shelby GT500, no kura jaunuma ārpuses nebija palikušas nekādas pēdas. Tīri vizuāli tas ir pilnīgi jauns un unikāls projekts.


Ir pienācis laiks ielūkoties zem automašīnas pārsega, kur mūs sagaida V8 motors ar 5 litru tilpumu. Šis jaudīgais dzinējs spēj paātrināt automašīnu līdz simtam tikai 3,8 sekundēs, savukārt maksimālais ātrums ir ierobežots līdz 350 km / h slieksnim.

Tāpat projekta autori pabeidza piekari, nomainīja izplūdes sistēmu un nostiprināja bremzes, kā jauninājumu izmantojot keramikas disku uzlikas. Kopumā modelis iznāca vairāk nekā cienīgs, un mēs esam pārliecināti, ka būs daudz kolekcionāru, kuri vēlētos papildināt savu kolekciju ar šo automašīnu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Shelby Super Snake Speedster dibināšanas gadadienā"

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas parādīšanai ar prefiksu GTX nosaukumā. Par to izdevumam Auto Express ziņoja Vācijas koncerna vadība, kura dežurēja IAA mobilitātes pasākumā. Tajā pašā laikā daži būtiski jauninājumi, papildus otrajam motoram un nedaudz palielinātai akumulatora jaudai, vēl nav gaidāmi.
Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir inženieru mākslas darbs. Neskatoties uz to, G-Power puišiem izdevās pēc iespējas uzlabot šo automašīnu un vispusīgi strādāt pie visiem tās aspektiem. Tomēr vislielākā uzmanība tika pievērsta motoram.
Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām versijām. Abas automašīnas var lepoties ar jauniem spēka agregātiem dzinēju līnijās, kā arī atjauninātu salona aprīkojumu. Tālāk mēs runāsim par visiem jauninājumiem, ko šīs furgona versijas var piesaistīt.

Aptauja
Любимая марка автомобиля