» » » Kia Niro sāk savu otro paaudzi
Populārs
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir

Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Kia Niro sāk savu otro paaudzi

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta Seulas mobilitātes izstādē, kur apmeklētājiem tas nebija pa spēkam. Tomēr tagad daudzi žurnālisti ir atgriezušies pie krosovera, lai runātu par tā tehniskajiem parametriem un atsvaidzināto dizainu. Arī mēs nestāvēsim malā no saviem kolēģiem.
Visi Niro hibrīda versijas cienītāji var izelpot. Neskatoties uz pastāvīgām baumām, ka hibrīds nebūs aprīkojuma sarakstā, tas joprojām paliks klāstā un pat tiks pārveidots par šasiju. Dzinēju klāstu papildinās vairāki benzīna agregāti, kā arī viens dīzelis, kas gan būs pieejams tikai ar manuālo pārnesumkārbu.

Pats hibrīds priecēs ar jauno Greenzone Drive Mode, kas ļauj pārvietoties pa pilsētu ar elektrisko vilci. Kopumā šis režīms ir paredzēts tieši zaļajām zonām un tiek aktivizēts automātiski, ja pilsētā ir atbilstoša infrastruktūra.
Papildus iepriekšminētajām tehnoloģijām ir vērts atzīmēt krosovera izskatu, kas ir manāmi pieaudzis līdz mūsdienu standartu līmenim. Viņi neskopojās uz augstas kvalitātes diskiem, kas daudz iegulda modeļa tēlā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Kia Niro sāk savu otro paaudzi"

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!
Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu slavu ieguva dīzeļdzinēju skandāla dēļ, kas 2015. gadā izcēlās Amerikas Savienotajās Valstīs. Rezultātā par Vācijas bažām skaļi runāja TV kanālos visā pasaulē, un pat tie cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar transportlīdzekļiem, uzzināja uzņēmuma nosaukumu.
Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas līnijā. Šajā sakarā tika prasīts precizēt tehnoloģijas, kas saistītas ar šo transporta veidu. Nu kā varēja būt savādāk? Galu galā Porsche vienmēr ir bijusi slavena ar savu pieeju visu komponentu modernizēšanai un uzlabošanai, kas tiek pārbaudīti burtiski līdz sīkākajām detaļām.

Aptauja
Любимая марка автомобиля