» » » Kia Niro sāk savu otro paaudzi
Populārs
Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis

Kia Niro sāk savu otro paaudzi

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta Seulas mobilitātes izstādē, kur apmeklētājiem tas nebija pa spēkam. Tomēr tagad daudzi žurnālisti ir atgriezušies pie krosovera, lai runātu par tā tehniskajiem parametriem un atsvaidzināto dizainu. Arī mēs nestāvēsim malā no saviem kolēģiem.
Visi Niro hibrīda versijas cienītāji var izelpot. Neskatoties uz pastāvīgām baumām, ka hibrīds nebūs aprīkojuma sarakstā, tas joprojām paliks klāstā un pat tiks pārveidots par šasiju. Dzinēju klāstu papildinās vairāki benzīna agregāti, kā arī viens dīzelis, kas gan būs pieejams tikai ar manuālo pārnesumkārbu.

Pats hibrīds priecēs ar jauno Greenzone Drive Mode, kas ļauj pārvietoties pa pilsētu ar elektrisko vilci. Kopumā šis režīms ir paredzēts tieši zaļajām zonām un tiek aktivizēts automātiski, ja pilsētā ir atbilstoša infrastruktūra.
Papildus iepriekšminētajām tehnoloģijām ir vērts atzīmēt krosovera izskatu, kas ir manāmi pieaudzis līdz mūsdienu standartu līmenim. Viņi neskopojās uz augstas kvalitātes diskiem, kas daudz iegulda modeļa tēlā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Kia Niro sāk savu otro paaudzi"

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG, aiz kuras atrodas interesants Mercedes-AMG A 35 modelis. Tieši šī automašīna bija pamats jaunajam Posaidonas puišu prātam, kurš visaptveroši pabeidza automašīnu un pilnībā iepazīstināja sabiedrību. jauna versija.
VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii elektrisko. Protams, jaunumam jābūt arī elektriskam, jo saistībā ar jaunākajām tendencēm vieglo automobiļu jomā automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem attīstīšana kļūst dārgāka un riskantāka.
Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir inženieru mākslas darbs. Neskatoties uz to, G-Power puišiem izdevās pēc iespējas uzlabot šo automašīnu un vispusīgi strādāt pie visiem tās aspektiem. Tomēr vislielākā uzmanība tika pievērsta motoram.

Aptauja
Любимая марка автомобиля