Populārs
Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu

Amerikāņu specializētie mediji nosauca nevēlamāko automašīnu, kas savāca visneapmierinātākās žurnālistu

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Kā nomainīt riteni

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Ne visi ir pasargāti no šīs mānīgās problēmas.

Tagad mēs jums pateiksim, kā rīkoties šajā situācijā. Auto entuziastiem būs ļoti noderīgi iemācīties nomainīt riteni uz automašīnas, jo īpaši iesācēju auto entuziastiem. Lai nomainītu riteni, mums ir nepieciešama balonatslēga, domkrats, uzgriežņu atslēga riteņu uzgriežņiem, sūknis, īpašs apģērbs un aptieciņa katram gadījumam. Ir "kurpe", tā sauktā riteņa pietura. Domkratam un uzgriežņu atslēgām jābūt ļoti kvalitatīvām, jo, ja šie instrumenti sabojājas, var rasties problēmas ar riteņa nomaiņu. Pērciet zīmolu veikalos. Centieties vienmēr iegādāties ļoti augstas kvalitātes instrumentus. Piemēram, jūs varat iegādāties automašīnas domkratu Emvil.com.ua tiešsaistes veikalā. Mainot riteni, noliec auto uz rokas bremzēm, noliec zem riteņiem balstu, lai tava mašīna nekur neaizbrauc. Tālāk mēs atskrūvējam riteņa uzgriežņus, noņemam domkratu un novietojam to uz stabila statīva.

Statīvs ir nepieciešams, lai jūsu domkrats neieraktos zemē. Mēs paceļam jūsu automašīnu ar domkratu, pārliecināmies, ka konstrukcija ir ļoti uzticama.Neaizmirstiet pārbaudīt konstrukcijas uzticamību, lai novērstu nevēlamas sekas vai pat miesas bojājumus. Pilnīgi bojāto riteni noskrūvējam, noliekam blakus mašīnai. Pēdējais solis ir riteņa uzstādīšana. Vienmēr nēsājiet līdzi rezerves riepu, jo riepas pārduršana var jūs aizķert jebkurā laikā, parasti visnepiemērotākajā laikā. Pēc riteņa uzstādīšanas ir jāpievelk uzgriežņi, vispirms augšējais uzgrieznis, tad visi atlikušie. Atcerieties, ka ir noteikta kārtība "šķērsot". Tas ir nepieciešams, lai izveidotu vērpšanas riteņa centrējumu. Pievelciet ļoti cieši, pārbaudiet divas vai trīs reizes, lai, braucot uz ass, ritenis neuzkaras. Tas arī viss, riteņu nomaiņa ir pabeigta. Ļoti ieteicams pārbaudīt darbarīku, domkratu kvalitāti un atsevišķus tirdzniecības uzņēmumus. Lēti instrumenti bieži saplīst. Daudzi cilvēki ignorē šo faktu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Kā nomainīt riteni"

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.
Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir inženieru mākslas darbs. Neskatoties uz to, G-Power puišiem izdevās pēc iespējas uzlabot šo automašīnu un vispusīgi strādāt pie visiem tās aspektiem. Tomēr vislielākā uzmanība tika pievērsta motoram.

Aptauja
Любимая марка автомобиля