» » » Atelier G-Power prezentēja BMW M2 CS
Populārs
Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Atelier G-Power prezentēja BMW M2 CS

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir inženieru mākslas darbs. Neskatoties uz to, G-Power puišiem izdevās pēc iespējas uzlabot šo automašīnu un vispusīgi strādāt pie visiem tās aspektiem. Tomēr vislielākā uzmanība tika pievērsta motoram.

Kupeja no rūpnīcas saņēma trīs litru turbokompresoru, kas tika ievērojami pārveidots, pateicoties mikroshēmu regulēšanai un gaisa filtru nomaiņai. Rezultātā jauda tika paaugstināta līdz 450 ZS. un 550 Ņūtonmetru griezes moments, kas, protams, ietekmēja automašīnas ātruma potenciālu.


Papildus tīri tehniskām inovācijām ir pārveidots interjers, kas ir kļuvis nedaudz sportiskāks nekā akciju versijā. Pievienoti ļoti ērti sēdekļi ar galvas balstiem un sānu atzveltnes atbalstu, kā arī trīs spieķu stūre, kas atbalsta pārslēgšanos starp braukšanas režīmiem, izmantojot lāpstiņu pārslēdzējus.

Nedaudz mainījies arī M2 izskats, kas saņēma sporta ķermeņa komplektu, modernu spoileri, jaunu LED optiku un virkni citu tikpat patīkamu bonusu. Kopumā daudzu iemīļotā modeļa modernizācija noritēja ar sprādzienu, un tā jau veiksmīgi atšķiras fanu un kolekcionāru vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Atelier G-Power prezentēja BMW M2 CS"

VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii elektrisko. Protams, jaunumam jābūt arī elektriskam, jo saistībā ar jaunākajām tendencēm vieglo automobiļu jomā automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem attīstīšana kļūst dārgāka un riskantāka.
Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford Equator. Mūsdienu modelis lepojas ar labu ārējo dizainu, kā arī ar stilīgu interjeru, kurā atrasties ir tikai prieks. Kas attiecas uz tehniskajiem parametriem, tie parasti atkārto Jiangling Ford, kas netraucē jaunajam produktam kļūt par daudzsološu attīstību.
Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG, aiz kuras atrodas interesants Mercedes-AMG A 35 modelis. Tieši šī automašīna bija pamats jaunajam Posaidonas puišu prātam, kurš visaptveroši pabeidza automašīnu un pilnībā iepazīstināja sabiedrību. jauna versija.

Aptauja
Любимая марка автомобиля