» » » Atelier G-Power prezentēja BMW M2 CS
Populārs
Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir

Jaunais Ķīnā ražotais sedans Chery Elara ir pelnījis autobraucēju uzmanību. Automašīnā uzstādītas modernas

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Atelier G-Power prezentēja BMW M2 CS

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir inženieru mākslas darbs. Neskatoties uz to, G-Power puišiem izdevās pēc iespējas uzlabot šo automašīnu un vispusīgi strādāt pie visiem tās aspektiem. Tomēr vislielākā uzmanība tika pievērsta motoram.

Kupeja no rūpnīcas saņēma trīs litru turbokompresoru, kas tika ievērojami pārveidots, pateicoties mikroshēmu regulēšanai un gaisa filtru nomaiņai. Rezultātā jauda tika paaugstināta līdz 450 ZS. un 550 Ņūtonmetru griezes moments, kas, protams, ietekmēja automašīnas ātruma potenciālu.


Papildus tīri tehniskām inovācijām ir pārveidots interjers, kas ir kļuvis nedaudz sportiskāks nekā akciju versijā. Pievienoti ļoti ērti sēdekļi ar galvas balstiem un sānu atzveltnes atbalstu, kā arī trīs spieķu stūre, kas atbalsta pārslēgšanos starp braukšanas režīmiem, izmantojot lāpstiņu pārslēdzējus.

Nedaudz mainījies arī M2 izskats, kas saņēma sporta ķermeņa komplektu, modernu spoileri, jaunu LED optiku un virkni citu tikpat patīkamu bonusu. Kopumā daudzu iemīļotā modeļa modernizācija noritēja ar sprādzienu, un tā jau veiksmīgi atšķiras fanu un kolekcionāru vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Atelier G-Power prezentēja BMW M2 CS"

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus nepārprotami iedvesmoja sacīkšu modeļi, tāpēc viņi izrotāja furgonu ar sporta virsbūves komplektu un virkni citu, netipisku komercautomobiļiem, piederumiem. Kopumā tas izrādījās ļoti interesants un neparasts.
Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū tika prezentēts ne tik sen, taču tas jau ir paspējis nostiprināties un iegūt masu fanu. Tieši viņiem tika izlaista viena no vadošajiem modeļiem atjaunināta versija, kuras pārskats ir sniegts zemāk.
Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas līnijā. Šajā sakarā tika prasīts precizēt tehnoloģijas, kas saistītas ar šo transporta veidu. Nu kā varēja būt savādāk? Galu galā Porsche vienmēr ir bijusi slavena ar savu pieeju visu komponentu modernizēšanai un uzlabošanai, kas tiek pārbaudīti burtiski līdz sīkākajām detaļām.

Aptauja
Любимая марка автомобиля