» » » Volkswagen Transporter iegūst sportisku jauninājumu
Populārs
Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Volkswagen Transporter iegūst sportisku jauninājumu

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus nepārprotami iedvesmoja sacīkšu modeļi, tāpēc viņi izrotāja furgonu ar sporta virsbūves komplektu un virkni citu, netipisku komercautomobiļiem, piederumiem. Kopumā tas izrādījās ļoti interesants un neparasts.

Furgons tika uzstādīts uz jauniem 18 collu riteņiem ar stilīgām konusveida riepām. Papildus pievienoti sānu svārki un spoileris. Tajā pašā laikā viss stikls, izņemot priekšējo stiklu, saņems 90 procentu nokrāsu, ko neaizliedz Lielbritānijas likumi, kur tiks pārdota šī īpašā Transporter versija.


Pietiekami daudz jauninājumu automašīnas salonā. Pircēji sagaida jaunus sporta sēdekļus ar sānu atbalstu, sportiska izskata stūri un atjauninātu digitālo instrumentu kopu ar jauniem mērierīcēm.


Turklāt mēs nedaudz strādājām pie akciju dzinēja. 2,0 TDI ir sasniedzis 204 ZS. un 450 Ņūtona metru griezes moments. Šis "briesmonis" darbojas ar to pašu septiņu joslu robotu, kurš, starp citu, diezgan labi tiek galā ar saviem uzdevumiem!

Modelis nonāks pārdošanā līdz rudens sākumam. Kamēr inženieri izstrādā pēdējās detaļas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Volkswagen Transporter iegūst sportisku jauninājumu"

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa ziņu aģentūra Action, kuras darbinieki uzzināja visu informāciju par jauno patērētājiem piedāvāto sistēmu. Protams, tas viss izklausās interesanti un moderni, bet vai tam ir kāda jēga?
Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus nepārprotami iedvesmoja sacīkšu modeļi, tāpēc viņi izrotāja furgonu ar sporta virsbūves komplektu un virkni citu, netipisku komercautomobiļiem, piederumiem. Kopumā tas izrādījās ļoti interesants un neparasts.
Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās slavenais Plejādžu zvaigznājs. Skaļo paziņojumu un galvu reibinošo izlaišanu vietā citā ierobežotā īpašā premium klases sedana īpašajā versijā šīs rūpes ir koncentrējušās uz uzticamiem un augstas kvalitātes modeļiem plašai auditorijai.

Aptauja
Любимая марка автомобиля