» » » Volkswagen ID.3 iegūs visu riteņu piedziņu
Populārs
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Volkswagen ID.3 iegūs visu riteņu piedziņu

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas parādīšanai ar prefiksu GTX nosaukumā. Par to izdevumam Auto Express ziņoja Vācijas koncerna vadība, kura dežurēja IAA mobilitātes pasākumā. Tajā pašā laikā daži būtiski jauninājumi, papildus otrajam motoram un nedaudz palielinātai akumulatora jaudai, vēl nav gaidāmi.
Tagad pilnpiedziņas versijas pircēji var paļauties uz otru elektromotoru, kas atrodas uz automašīnas aizmugurējās ass. Abu dzinēju kopējā jauda ir 245 kW jeb 333 ZS, kas priekš hečbeka ir ļoti, ļoti labi. Tajā pašā laikā paātrinājuma līdz simtiem dinamika ir aptuveni sešas sekundes.

Nedaudz palielināta arī hečbeka akumulatora ietilpība, ļaujot pilnpiedziņas spēkratam ar vienu uzlādi nobraukt 520 kilometrus. Turklāt tas ir par 80 kilometriem vairāk nekā standarta priekšpiedziņas versija, kas nevar vien priecāties.
Bet automašīnas un tā aprīkojuma izskats palika nemainīgs. Pircēji joprojām var paļauties uz diezgan pievilcīgu virsbūvi un modernu interjeru ar multimediju sistēmu un daudzām ērtām iespējām. Vispār kas vajadzīgs prasīgam pie ērtībām pieradušam šoferim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Volkswagen ID.3 iegūs visu riteņu piedziņu"

Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis tiek mainīts pret piekto paaudzi, un tāpēc par godu tik nozīmīgai figūrai dizaineri un dizaineri mums ir sagatavojuši ko īpašu. Raugoties uz priekšu, pieņemsim, ka jaunais auto pilnībā attaisnoja publikas cerības.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.
Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū tika prezentēts ne tik sen, taču tas jau ir paspējis nostiprināties un iegūt masu fanu. Tieši viņiem tika izlaista viena no vadošajiem modeļiem atjaunināta versija, kuras pārskats ir sniegts zemāk.

Aptauja
Любимая марка автомобиля