» » » Volkswagen ID.3 iegūs visu riteņu piedziņu
Populārs
Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu

Volkswagen ID.3 iegūs visu riteņu piedziņu

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas parādīšanai ar prefiksu GTX nosaukumā. Par to izdevumam Auto Express ziņoja Vācijas koncerna vadība, kura dežurēja IAA mobilitātes pasākumā. Tajā pašā laikā daži būtiski jauninājumi, papildus otrajam motoram un nedaudz palielinātai akumulatora jaudai, vēl nav gaidāmi.
Tagad pilnpiedziņas versijas pircēji var paļauties uz otru elektromotoru, kas atrodas uz automašīnas aizmugurējās ass. Abu dzinēju kopējā jauda ir 245 kW jeb 333 ZS, kas priekš hečbeka ir ļoti, ļoti labi. Tajā pašā laikā paātrinājuma līdz simtiem dinamika ir aptuveni sešas sekundes.

Nedaudz palielināta arī hečbeka akumulatora ietilpība, ļaujot pilnpiedziņas spēkratam ar vienu uzlādi nobraukt 520 kilometrus. Turklāt tas ir par 80 kilometriem vairāk nekā standarta priekšpiedziņas versija, kas nevar vien priecāties.
Bet automašīnas un tā aprīkojuma izskats palika nemainīgs. Pircēji joprojām var paļauties uz diezgan pievilcīgu virsbūvi un modernu interjeru ar multimediju sistēmu un daudzām ērtām iespējām. Vispār kas vajadzīgs prasīgam pie ērtībām pieradušam šoferim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Volkswagen ID.3 iegūs visu riteņu piedziņu"

Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām versijām. Abas automašīnas var lepoties ar jauniem spēka agregātiem dzinēju līnijās, kā arī atjauninātu salona aprīkojumu. Tālāk mēs runāsim par visiem jauninājumiem, ko šīs furgona versijas var piesaistīt.
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta Seulas mobilitātes izstādē, kur apmeklētājiem tas nebija pa spēkam. Tomēr tagad daudzi žurnālisti ir atgriezušies pie krosovera, lai runātu par tā tehniskajiem parametriem un atsvaidzināto dizainu. Arī mēs nestāvēsim malā no saviem kolēģiem.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.

Aptauja
Любимая марка автомобиля