Populārs
Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Jaunais Ķīnā ražotais sedans Chery Elara ir pelnījis autobraucēju uzmanību. Automašīnā uzstādītas modernas

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Par Shelby Super Cars

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš bija dizainers un inženieris. Talantīgais uzņēmējs bija tik ļoti iemīlējies vieglajās automašīnās, ka nolēma dibināt savu uzņēmumu, lai tās modernizētu.

Mūsdienās to sauc par modes vārda pielāgošanu, taču Shelby Super Cars atvēršanas laikā neviens par šādu nosaukumu neko nedzirdēja, it īpaši tādā provinces pilsētā kā Rietumričlenda, kur atrodas uzņēmuma galvenā mītne.


Tomēr Shelby projekts ātri ieguva popularitāti, pateicoties novatoriskai pieejai modernizācijai un šiks dizainam, ko saņēma atjauninātās automašīnas. Varbūt slavenākais uzņēmuma produkts ir 1967. gada Ford Mustang, kas tika parādīts Holivudas filmā Gone in 60 Seconds.

Tomēr šī nav vienīgā automašīna, ar kuru uzņēmumam ir bijusi roka. Tā pastāvēšanas laikā aptuveni 150 dažādi sacīkšu modeļi ir dziļi pārskatīti, kas šodien ir bagātības vērts! Tomēr, neskatoties uz dibinātāja nāvi, uzņēmums joprojām turpina savu biznesu un katru gadu izlaiž jaunus modeļus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Par Shelby Super Cars"

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū tika prezentēts ne tik sen, taču tas jau ir paspējis nostiprināties un iegūt masu fanu. Tieši viņiem tika izlaista viena no vadošajiem modeļiem atjaunināta versija, kuras pārskats ir sniegts zemāk.
Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu slavu ieguva dīzeļdzinēju skandāla dēļ, kas 2015. gadā izcēlās Amerikas Savienotajās Valstīs. Rezultātā par Vācijas bažām skaļi runāja TV kanālos visā pasaulē, un pat tie cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar transportlīdzekļiem, uzzināja uzņēmuma nosaukumu.
Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.

Aptauja
Любимая марка автомобиля