» » » Nissan Note Autech Crossover tiek laists klajā Japānā
Populārs
Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir

Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Nissan Note Autech Crossover tiek laists klajā Japānā

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan. Kompaktais krosovers ir absorbējis visas galvenās veiksmīgā Nissan Note hečbeka īpašības, kas jau ilgu laiku veiksmīgi tiek pārdotas ASV un Eiropas tirgos. Acīmredzot jaunais krosovers pēc debijas mājās dosies iekarot Rietumvalstis.
Nav jēgas runāt par Autech Crossover dzinēju līniju, jo tā sakrīt ar paša Nissan Note dzinējiem. Lielākā daļa jauninājumu ir saistīti ar balstiekārtu, kas saņēma palielinātu klīrensu un stingrākas atsperes un amortizatorus. Turklāt tika pārkonfigurēts elektriskais stūres pastiprinātājs.

Salonam ir jauna mīksta ādas apdare. Uz sēdekļiem zilo ieliktņu vietā tika izgatavotas tādas pašas krāsas šuves. Priekšējais panelis joprojām ir ar dabīgā koka ieliktņiem. Starp citu, priekšējo sēdekļu atzveltnes tika papildinātas ar Autech Crossover izšuvumu, kas pieejams tikai šajā izdevumā.
Krosovers tiks pārdots Japānas tirgū, taču tam vajadzētu parādīties arī Rietumu izstāžu zālēs. Tas notiks līdz 2022. gada beigām. Paši autori ir gatavi pabeigt Eiropas versiju ar dažiem jauninājumiem, taču par tiem vēl nekas nav zināms.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Nissan Note Autech Crossover tiek laists klajā Japānā"

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas līnijā. Šajā sakarā tika prasīts precizēt tehnoloģijas, kas saistītas ar šo transporta veidu. Nu kā varēja būt savādāk? Galu galā Porsche vienmēr ir bijusi slavena ar savu pieeju visu komponentu modernizēšanai un uzlabošanai, kas tiek pārbaudīti burtiski līdz sīkākajām detaļām.
Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen apritēja 80 gadi. Par godu šim nozīmīgajam notikumam uzņēmuma dizaineri sabiedrībai prezentēja jaunu modeli - Shelby Super Snake Speedster.
Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!

Aptauja
Любимая марка автомобиля