» » » Nissan Note Autech Crossover tiek laists klajā Japānā
Populārs
Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Amerikāņu specializētie mediji nosauca nevēlamāko automašīnu, kas savāca visneapmierinātākās žurnālistu

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Nissan Note Autech Crossover tiek laists klajā Japānā

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan. Kompaktais krosovers ir absorbējis visas galvenās veiksmīgā Nissan Note hečbeka īpašības, kas jau ilgu laiku veiksmīgi tiek pārdotas ASV un Eiropas tirgos. Acīmredzot jaunais krosovers pēc debijas mājās dosies iekarot Rietumvalstis.
Nav jēgas runāt par Autech Crossover dzinēju līniju, jo tā sakrīt ar paša Nissan Note dzinējiem. Lielākā daļa jauninājumu ir saistīti ar balstiekārtu, kas saņēma palielinātu klīrensu un stingrākas atsperes un amortizatorus. Turklāt tika pārkonfigurēts elektriskais stūres pastiprinātājs.

Salonam ir jauna mīksta ādas apdare. Uz sēdekļiem zilo ieliktņu vietā tika izgatavotas tādas pašas krāsas šuves. Priekšējais panelis joprojām ir ar dabīgā koka ieliktņiem. Starp citu, priekšējo sēdekļu atzveltnes tika papildinātas ar Autech Crossover izšuvumu, kas pieejams tikai šajā izdevumā.
Krosovers tiks pārdots Japānas tirgū, taču tam vajadzētu parādīties arī Rietumu izstāžu zālēs. Tas notiks līdz 2022. gada beigām. Paši autori ir gatavi pabeigt Eiropas versiju ar dažiem jauninājumiem, taču par tiem vēl nekas nav zināms.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Nissan Note Autech Crossover tiek laists klajā Japānā"

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu aizstāt tāda paša nosaukuma 2018. gada modeli. Atjauninātais interjers, uzlabots izskats, kā arī virkne tehnisku jauninājumu radīti, lai piesaistītu jaunus klientus un piedāvātu tiem mūsdienīgu komforta un kvalitātes līmeni.
Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis tiek mainīts pret piekto paaudzi, un tāpēc par godu tik nozīmīgai figūrai dizaineri un dizaineri mums ir sagatavojuši ko īpašu. Raugoties uz priekšu, pieņemsim, ka jaunais auto pilnībā attaisnoja publikas cerības.
Amerikāņu specializētie mediji nosauca nevēlamāko automašīnu, kas savāca visneapmierinātākās žurnālistu atsauksmes.

Aptauja
Любимая марка автомобиля