» » » BMW prezentēja iDrive 8 kompleksu
Populārs
Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

BMW prezentēja iDrive 8 kompleksu

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos koncerna modeļos. Pilnībā funkcionālā sistēma ietver multivides centru, borta datoru, sensorus un vadītāja palīgus. Visu šo tehnisko spožumu papildina mākslīgais intelekts un jaunās displeja tehnoloģijas.

Vizuāli tehnoloģija izskatās diezgan interesanta. Informācijas panelis, kas savienots ar multivides sistēmas ekrānu, izveido vienu kopīgu ekrānu, kurā tiek parādīta pilnīgi visa informācija par automašīnas stāvokli. Turklāt šis ekrāns kalpo visu funkciju konfigurēšanai un aktivizēšanai, kā arī tiek sinhronizēts ar mūsdienu planšetdatoriem un viedtālruņiem.


Liels uzsvars iDrive 8 kompleksā tiek likts uz mākslīgo intelektu, kas izsekos dažādiem izmērāmiem parametriem un atradīs optimālos iestatījumus. Tādējādi automašīna labāk pielāgosies vadītājam, kļūstot par viņa paša lēmumu turpinājumu.

To visu realizē daudzas jaunas sistēmas un pakalpojumi, kurus vieno pilnīgi jauna operētājsistēma. Kopumā BMW automašīnas tagad ir dators uz riteņiem, kas labāk nekā tā īpašnieks zina, kā un kurp doties.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "BMW prezentēja iDrive 8 kompleksu"

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!
Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis priekšražošanā. Neskatoties uz nopietno krīzi, kas pārņēma ražotāju 2019. gadā, uzņēmumam ir labas iespējas atgūties un tas gatavo vairākus interesantus jaunus produktus. XF sedans ir tikai viens no tiem!
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.

Aptauja
Любимая марка автомобиля