» » » Kompaktais krosovers Roewe RX3 saņēma Pro versiju
Populārs
Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus

Kompaktais krosovers Roewe RX3 saņēma Pro versiju

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū tika prezentēts ne tik sen, taču tas jau ir paspējis nostiprināties un iegūt masu fanu. Tieši viņiem tika izlaista viena no vadošajiem modeļiem atjaunināta versija, kuras pārskats ir sniegts zemāk.

Roewe RX3 ir kompakts un mazs apvidus auto pilsētas satiksmei. Pro versija lietotājiem var iepriecināt ar jaunu dizainu, kas sastāv no bufera un optikas nomaiņas, kā arī ar modificētu interjeru. Tagad pircēji gaida uzlabotu daudzriteņu, multivides centru, kā arī labu jaudas palielināšanu.


Jauda tiek palielināta, papildinot diapazonu ar 1,6 NSE dzinēju, kas ražo 125 ZS. un 158 ņūtonmetri griezes momentu. Jaunpienācējs strādā ar to pašu piecu ātrumu pārnesumkārbu. Turklāt ir kļuvis pieejams 1.3 TDI ar turbokompresoru, kuram jau ir 163 jaudas, ko virza automātiskā pārnesumkārba.

Tika pievienoti arī jauni diski, stilīgs ķermeņa komplekts, uzlaboti interjera materiāli utt. Sīkumu ir pietiekami daudz, bet vissvarīgākais ir tas, ka pārveidošana izrādījās diezgan pilnīga un dzīvotspējīga.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Kompaktais krosovers Roewe RX3 saņēma Pro versiju"

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.
Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG, aiz kuras atrodas interesants Mercedes-AMG A 35 modelis. Tieši šī automašīna bija pamats jaunajam Posaidonas puišu prātam, kurš visaptveroši pabeidza automašīnu un pilnībā iepazīstināja sabiedrību. jauna versija.
Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un krosoveri. Tomēr maz cilvēku zina, ka Elons Musks izskatās daudz plašāks, un līdz 2025. gadam plāno kravas automašīnas pārvietot uz elektrisko vilci. Projekts Tesla Semi sākās 2017. gadā, un tam jau ir zināmi panākumi, kurus mēs vēlāk apspriedīsim tekstā.

Aptauja
Любимая марка автомобиля