» » » Birojs E.C.D. izgatavots elektriskais Range Rover Classic
Populārs
Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Uz ceļa varat saskarties ar riepu pārduršanas problēmu, šī ir visizplatītākā problēma.

Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir

Jaunais Ķīnā ražotais sedans Chery Elara ir pelnījis autobraucēju uzmanību. Automašīnā uzstādītas modernas

Birojs E.C.D. izgatavots elektriskais Range Rover Classic

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!

Papildus spēkstacijai, ko pārstāv pāris elektromotori ar kopējo jaudu 385 ZS. un ietilpīgu 100 kWh akumulatoru, nav tik daudz jauninājumu. Autori centās saglabāt automašīnu autentiskākajā stāvoklī, tāpēc viņi nemodificēja virsbūvi un salonu.


Tajā pašā laikā automašīna tika pārslēgta uz elektrību, kas savukārt izraisīja pamatīgu platformas, bremžu sistēmas un balstiekārtas apstrādi, ko tagad attēlo jaudīgas pneimatiskās apturēšanas. Tā rezultātā elektriskā apvidus automobiļa apvidus spēja ir pat palielinājusies salīdzinājumā ar klasisko versiju.

Salonā ir plašas sēdvietas, analogais panelis, koka graudu apdare un diskrēti integrēta mūsdienīga klimata kontroles sistēma. Tas pats attiecas uz visu sēdekļu apsildīšanu, automātiskajiem logiem un dažām citām iespējām, bez kurām neviens mūsdienu autovadītājs nevar iztikt!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Birojs E.C.D. izgatavots elektriskais Range Rover Classic"

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen apritēja 80 gadi. Par godu šim nozīmīgajam notikumam uzņēmuma dizaineri sabiedrībai prezentēja jaunu modeli - Shelby Super Snake Speedster.
Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un krosoveri. Tomēr maz cilvēku zina, ka Elons Musks izskatās daudz plašāks, un līdz 2025. gadam plāno kravas automašīnas pārvietot uz elektrisko vilci. Projekts Tesla Semi sākās 2017. gadā, un tam jau ir zināmi panākumi, kurus mēs vēlāk apspriedīsim tekstā.
Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš bija dizainers un inženieris. Talantīgais uzņēmējs bija tik ļoti iemīlējies vieglajās automašīnās, ka nolēma dibināt savu uzņēmumu, lai tās modernizētu.

Aptauja
Любимая марка автомобиля