» » » Birojs E.C.D. izgatavots elektriskais Range Rover Classic
Populārs
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Birojs E.C.D. izgatavots elektriskais Range Rover Classic

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!

Papildus spēkstacijai, ko pārstāv pāris elektromotori ar kopējo jaudu 385 ZS. un ietilpīgu 100 kWh akumulatoru, nav tik daudz jauninājumu. Autori centās saglabāt automašīnu autentiskākajā stāvoklī, tāpēc viņi nemodificēja virsbūvi un salonu.


Tajā pašā laikā automašīna tika pārslēgta uz elektrību, kas savukārt izraisīja pamatīgu platformas, bremžu sistēmas un balstiekārtas apstrādi, ko tagad attēlo jaudīgas pneimatiskās apturēšanas. Tā rezultātā elektriskā apvidus automobiļa apvidus spēja ir pat palielinājusies salīdzinājumā ar klasisko versiju.

Salonā ir plašas sēdvietas, analogais panelis, koka graudu apdare un diskrēti integrēta mūsdienīga klimata kontroles sistēma. Tas pats attiecas uz visu sēdekļu apsildīšanu, automātiskajiem logiem un dažām citām iespējām, bez kurām neviens mūsdienu autovadītājs nevar iztikt!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Birojs E.C.D. izgatavots elektriskais Range Rover Classic"

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta Seulas mobilitātes izstādē, kur apmeklētājiem tas nebija pa spēkam. Tomēr tagad daudzi žurnālisti ir atgriezušies pie krosovera, lai runātu par tā tehniskajiem parametriem un atsvaidzināto dizainu. Arī mēs nestāvēsim malā no saviem kolēģiem.
Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis priekšražošanā. Neskatoties uz nopietno krīzi, kas pārņēma ražotāju 2019. gadā, uzņēmumam ir labas iespējas atgūties un tas gatavo vairākus interesantus jaunus produktus. XF sedans ir tikai viens no tiem!
Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne tikai zīmola dzimtajā Eiropā, bet arī ASV un Ķīnas tirgos. Vienlaikus Volvo aktīvi pilnveido sava modeļu klāsta elektronisko aizpildīšanu, slēdzot partnerības līgumus ar lielākajiem it gigantiem.

Aptauja
Любимая марка автомобиля