» » » Lamborghini Diablo vēsture
Populārs
Amerikāņu specializētie mediji nosauca nevēlamāko automašīnu, kas savāca visneapmierinātākās žurnālistu

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis

Lamborghini Diablo vēsture

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.

Šī automašīna sāka savu vēsturi tālajā 1985. gadā, kad Lamborghini komanda uzsāka jaunu projektu ar nosaukumu Project 132. Bija paredzēts, ka automašīna tiks izlaista līdz 1988. gadam, taču dizainers Horatio Pagani pieprasīja daudz vairāk laika, lai uzlabotu visas detaļas un sīkumus.


Rezultātā Diablo ir velnišķīgi labs. Ķermeņa stilu var attiecināt uz 70. gadu beigu futūrismu, kas 90. gados ieguva ievērojamu popularitāti, pateicoties nostalģijai.


Interesanti, ka modeli vēlējās uzņemties puiši no Chrysler, kuri bija gatavi pat pilnībā sponsorēt projektu. Tomēr viņu palīdzība tika apdomīgi atteikta, atsaucoties uz ilgo izstrādes periodu un projekta autora raksturu.

Lai kā arī būtu, izdotais šedevrs saņēma pasaules slavu un plašu autovadītāju atzinību visā pasaulē. Modelis ir pārdevis 6 miljonus automašīnu, kas šobrīd jau ir noteikta kolekcionējama vērtība super sacīkšu automašīnu cienītāju vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Lamborghini Diablo vēsture"

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta Seulas mobilitātes izstādē, kur apmeklētājiem tas nebija pa spēkam. Tomēr tagad daudzi žurnālisti ir atgriezušies pie krosovera, lai runātu par tā tehniskajiem parametriem un atsvaidzināto dizainu. Arī mēs nestāvēsim malā no saviem kolēģiem.
BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos koncerna modeļos. Pilnībā funkcionālā sistēma ietver multivides centru, borta datoru, sensorus un vadītāja palīgus. Visu šo tehnisko spožumu papildina mākslīgais intelekts un jaunās displeja tehnoloģijas.
VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii elektrisko. Protams, jaunumam jābūt arī elektriskam, jo saistībā ar jaunākajām tendencēm vieglo automobiļu jomā automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem attīstīšana kļūst dārgāka un riskantāka.

Aptauja
Любимая марка автомобиля