» » » Lamborghini Diablo vēsture
Populārs
Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Lamborghini Diablo vēsture

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.

Šī automašīna sāka savu vēsturi tālajā 1985. gadā, kad Lamborghini komanda uzsāka jaunu projektu ar nosaukumu Project 132. Bija paredzēts, ka automašīna tiks izlaista līdz 1988. gadam, taču dizainers Horatio Pagani pieprasīja daudz vairāk laika, lai uzlabotu visas detaļas un sīkumus.


Rezultātā Diablo ir velnišķīgi labs. Ķermeņa stilu var attiecināt uz 70. gadu beigu futūrismu, kas 90. gados ieguva ievērojamu popularitāti, pateicoties nostalģijai.


Interesanti, ka modeli vēlējās uzņemties puiši no Chrysler, kuri bija gatavi pat pilnībā sponsorēt projektu. Tomēr viņu palīdzība tika apdomīgi atteikta, atsaucoties uz ilgo izstrādes periodu un projekta autora raksturu.

Lai kā arī būtu, izdotais šedevrs saņēma pasaules slavu un plašu autovadītāju atzinību visā pasaulē. Modelis ir pārdevis 6 miljonus automašīnu, kas šobrīd jau ir noteikta kolekcionējama vērtība super sacīkšu automašīnu cienītāju vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Lamborghini Diablo vēsture"

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!
Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un krosoveri. Tomēr maz cilvēku zina, ka Elons Musks izskatās daudz plašāks, un līdz 2025. gadam plāno kravas automašīnas pārvietot uz elektrisko vilci. Projekts Tesla Semi sākās 2017. gadā, un tam jau ir zināmi panākumi, kurus mēs vēlāk apspriedīsim tekstā.
Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu slavu ieguva dīzeļdzinēju skandāla dēļ, kas 2015. gadā izcēlās Amerikas Savienotajās Valstīs. Rezultātā par Vācijas bažām skaļi runāja TV kanālos visā pasaulē, un pat tie cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar transportlīdzekļiem, uzzināja uzņēmuma nosaukumu.

Aptauja
Любимая марка автомобиля