» » » Volvo XC60 tehnoloģiju saņems no Google
Populārs
Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Volvo XC60 tehnoloģiju saņems no Google

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne tikai zīmola dzimtajā Eiropā, bet arī ASV un Ķīnas tirgos. Vienlaikus Volvo aktīvi pilnveido sava modeļu klāsta elektronisko aizpildīšanu, slēdzot partnerības līgumus ar lielākajiem it gigantiem.
Tātad no 2022. gada Volvo XC60 tehnoloģiju nodrošinās amerikāņu kompānija Google, kas ir atbildīga par Android sistēmas izstrādi. Šī OS tiek plaši izmantota kā pamats lielākajai daļai multivides sistēmu un lietojumprogrammu, nodrošinot draiveriem ērtu piekļuvi kartēm, palīgiem un citām noderīgām funkcijām.

Saskaņā ar jauno partnerības līgumu Volvo klāsts saņems daudz jaudīgāku Android sistēmu, kas būs daļa no Digital Services parketa, kas pieejama par maksas abonementu. Draiveri varēs paļauties uz uzlabotu aplikāciju funkcionalitāti, kā arī ar jaunām iespējām, kuru agrāk vienkārši nebija.
Tātad sistēma būs daudz dziļāk integrēta ar krosovera borta datoru, kas ļaus tai modeļa darbības laikā kontrolēt dažus svarīgus aspektus. Turklāt izstrādātāji sola atbalstu braukšanas režīmiem un dzinēja vadībai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Volvo XC60 tehnoloģiju saņems no Google"

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan. Kompaktais krosovers ir absorbējis visas galvenās veiksmīgā Nissan Note hečbeka īpašības, kas jau ilgu laiku veiksmīgi tiek pārdotas ASV un Eiropas tirgos. Acīmredzot jaunais krosovers pēc debijas mājās dosies iekarot Rietumvalstis.
Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām versijām. Abas automašīnas var lepoties ar jauniem spēka agregātiem dzinēju līnijās, kā arī atjauninātu salona aprīkojumu. Tālāk mēs runāsim par visiem jauninājumiem, ko šīs furgona versijas var piesaistīt.
Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū tika prezentēts ne tik sen, taču tas jau ir paspējis nostiprināties un iegūt masu fanu. Tieši viņiem tika izlaista viena no vadošajiem modeļiem atjaunināta versija, kuras pārskats ir sniegts zemāk.

Aptauja
Любимая марка автомобиля