» » » Jaudīgais Jaguar XF nonāca sērijās
Populārs
Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Jaudīgais Jaguar XF nonāca sērijās

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis priekšražošanā. Neskatoties uz nopietno krīzi, kas pārņēma ražotāju 2019. gadā, uzņēmumam ir labas iespējas atgūties un tas gatavo vairākus interesantus jaunus produktus. XF sedans ir tikai viens no tiem!

Automašīna tiks aprīkota ar divu veidu benzīna divu litru motoru, 199 un 249 ZS. Šajā gadījumā abi motori darbojas ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas griezes momentu pārraida tikai uz aizmugurējo asi. Šī modeļa priekšējo un pilnpiedziņas versijas nav paredzētas.


Kas attiecas uz automašīnas ārpusi, tā ir nevainojami skaista. Gludas līnijas, ātrs siluets un nepārspējama proporciju kombinācija. Tomēr jūs pats to visu redzat, aplūkojot modeļa fotogrāfijas. Ko patiešām varēja uzlabot, bija kuģa pakaļgals, kas izrādījās ne tik izteiksmīgs.


Salonā arī viss ir ideālā kārtībā. Mājīgi sēdekļi ar dārgu polsterējumu, kvalitatīviem materiāliem, daudzām mūsdienīgām iespējām un funkcijām. 

Starp citu, automašīna atbalsta vadītāja palīgus, kuri ne tikai informē pilotu par iespējamām briesmām uz ceļa, bet arī var iespējot avārijas bremzēšanu un riteņu bloķēšanu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Jaudīgais Jaguar XF nonāca sērijās"

Uz ceļa varat saskarties ar riepu pārduršanas problēmu, šī ir visizplatītākā problēma.
Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas parādīšanai ar prefiksu GTX nosaukumā. Par to izdevumam Auto Express ziņoja Vācijas koncerna vadība, kura dežurēja IAA mobilitātes pasākumā. Tajā pašā laikā daži būtiski jauninājumi, papildus otrajam motoram un nedaudz palielinātai akumulatora jaudai, vēl nav gaidāmi.
Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG, aiz kuras atrodas interesants Mercedes-AMG A 35 modelis. Tieši šī automašīna bija pamats jaunajam Posaidonas puišu prātam, kurš visaptveroši pabeidza automašīnu un pilnībā iepazīstināja sabiedrību. jauna versija.

Aptauja
Любимая марка автомобиля