» » » Jaudīgais Jaguar XF nonāca sērijās
Populārs
Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Jaudīgais Jaguar XF nonāca sērijās

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis priekšražošanā. Neskatoties uz nopietno krīzi, kas pārņēma ražotāju 2019. gadā, uzņēmumam ir labas iespējas atgūties un tas gatavo vairākus interesantus jaunus produktus. XF sedans ir tikai viens no tiem!

Automašīna tiks aprīkota ar divu veidu benzīna divu litru motoru, 199 un 249 ZS. Šajā gadījumā abi motori darbojas ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas griezes momentu pārraida tikai uz aizmugurējo asi. Šī modeļa priekšējo un pilnpiedziņas versijas nav paredzētas.


Kas attiecas uz automašīnas ārpusi, tā ir nevainojami skaista. Gludas līnijas, ātrs siluets un nepārspējama proporciju kombinācija. Tomēr jūs pats to visu redzat, aplūkojot modeļa fotogrāfijas. Ko patiešām varēja uzlabot, bija kuģa pakaļgals, kas izrādījās ne tik izteiksmīgs.


Salonā arī viss ir ideālā kārtībā. Mājīgi sēdekļi ar dārgu polsterējumu, kvalitatīviem materiāliem, daudzām mūsdienīgām iespējām un funkcijām. 

Starp citu, automašīna atbalsta vadītāja palīgus, kuri ne tikai informē pilotu par iespējamām briesmām uz ceļa, bet arī var iespējot avārijas bremzēšanu un riteņu bloķēšanu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Jaudīgais Jaguar XF nonāca sērijās"

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.
Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod arvien mazāk fanu, pieaugošo nodokļu un sabiedrības neuzticības dēļ tas noteikti izdzīvos ar ekskluzīviem Lamborghini modeļiem.
Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa ziņu aģentūra Action, kuras darbinieki uzzināja visu informāciju par jauno patērētājiem piedāvāto sistēmu. Protams, tas viss izklausās interesanti un moderni, bet vai tam ir kāda jēga?

Aptauja
Любимая марка автомобиля