» » » Tesla Semi - elektriskās kravas automašīnas no Elona Muska
Populārs
Uz ceļa varat saskarties ar riepu pārduršanas problēmu, šī ir visizplatītākā problēma.

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Novitec ir pielicis daudz pūļu, lai uzlabotu Huracan Evo RWD superauto, kā rezultātā radīts patiess šedevrs.

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir

Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un

Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Tesla Semi - elektriskās kravas automašīnas no Elona Muska

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un krosoveri. Tomēr maz cilvēku zina, ka Elons Musks izskatās daudz plašāks, un līdz 2025. gadam plāno kravas automašīnas pārvietot uz elektrisko vilci. Projekts Tesla Semi sākās 2017. gadā, un tam jau ir zināmi panākumi, kurus mēs vēlāk apspriedīsim tekstā.

Projekts tika izveidots tādu kravas traktoru izstrādei un ražošanai, kas varētu pārvadāt milzīgas kravas un tajā pašā laikā darbināt ar akumulatoru. Pirmie testi parādīja elektrisko kravas automašīnu augstu efektivitāti. Bez kravas automašīnas kravas automašīna varētu sasniegt 100 km / h tikai 5 minūtēs un ar vienu uzlādi nobraukt līdz 800 kilometriem.


Piekrītu, tik iespaidīgā dinamika un lielais kreisēšanas diapazons jau liecina par uzņēmuma milzīgajiem panākumiem, un varētu šķist, ka pēc dažiem gadiem Musks ieņems ASV kravas transporta nišu. Bet ne viss ir tik vienkārši. Galvenā problēma ir akumulatoru uzlādes ātrums, kas joprojām atstāj maz ko vēlamu. Turklāt pastāv šaubas par bezpilota kontroli, kurai vajadzētu atcelt kravas automašīnu vadītāju darbu.

Kopumā Tesla Semi projekts izskatās diezgan daudzsološs un interesants, taču tam joprojām ir daudz pretrunu un neatrisinātu problēmu. Jebkurā gadījumā mēs sekosim līdzi šī projekta attīstībai kopā ar jums!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Tesla Semi - elektriskās kravas automašīnas no Elona Muska"

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.
Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš bija dizainers un inženieris. Talantīgais uzņēmējs bija tik ļoti iemīlējies vieglajās automašīnās, ka nolēma dibināt savu uzņēmumu, lai tās modernizētu.
Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir inženieru mākslas darbs. Neskatoties uz to, G-Power puišiem izdevās pēc iespējas uzlabot šo automašīnu un vispusīgi strādāt pie visiem tās aspektiem. Tomēr vislielākā uzmanība tika pievērsta motoram.

Aptauja
Любимая марка автомобиля