» » » Genesis G90 sedans gatavs pārdošanai
Populārs
Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Genesis G90 sedans gatavs pārdošanai

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu aizstāt tāda paša nosaukuma 2018. gada modeli. Atjauninātais interjers, uzlabots izskats, kā arī virkne tehnisku jauninājumu radīti, lai piesaistītu jaunus klientus un piedāvātu tiem mūsdienīgu komforta un kvalitātes līmeni.
Dzinēju klāstā parādīsies atmosfēriskais benzīna V8 5.0 Tau, kas saražo iespaidīgus 413 ZS. un 505 ņūtonmetru griezes moments. Šis motors darbosies ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas atbalsta visu riteņu piedziņu.

Ir arī informācija par tīri elektrisku versiju ar divu dzinēju izkārtojumu. Tā spēka agregāta kopējā jauda būs 360 kW jeb 499 ZS. un 700 ņūtonmetru griezes momentu. Šis auto konkurēs ar jaunākās paaudzes vācu elektriskajiem sedaniem, kas jau ir pārdošanā.
Kas attiecas uz apdari, pircēji var sagaidīt augstas kvalitātes šuvju sēdekļus, jaunu paneļu apdari, digitālo tīrību un multi-stūri. Turklāt viņi sola uzlabotu klimata kontroli un stūres pastiprinātāju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Genesis G90 sedans gatavs pārdošanai"

Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis tiek mainīts pret piekto paaudzi, un tāpēc par godu tik nozīmīgai figūrai dizaineri un dizaineri mums ir sagatavojuši ko īpašu. Raugoties uz priekšu, pieņemsim, ka jaunais auto pilnībā attaisnoja publikas cerības.
Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir inženieru mākslas darbs. Neskatoties uz to, G-Power puišiem izdevās pēc iespējas uzlabot šo automašīnu un vispusīgi strādāt pie visiem tās aspektiem. Tomēr vislielākā uzmanība tika pievērsta motoram.
Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem krosoveriem, kuriem būs palielināts diapazons, kā arī ekonomisku patēriņu, kas klientiem ļaus ietaupīt naudu degvielas uzpildes stacijās. Sīkāku informāciju par jauniem produktiem atradīsit zemāk tekstā.

Aptauja
Любимая марка автомобиля