» » » Lamborghini plāno 2 modeļus ar V12
Populārs
VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Jaunais Ķīnā ražotais sedans Chery Elara ir pelnījis autobraucēju uzmanību. Automašīnā uzstādītas modernas

Lamborghini plāno 2 modeļus ar V12

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod arvien mazāk fanu, pieaugošo nodokļu un sabiedrības neuzticības dēļ tas noteikti izdzīvos ar ekskluzīviem Lamborghini modeļiem.

Pagaidām nav precīzi zināms, kuri modeļi saņems V12 motorus, taču viena lieta ir droša - tie būs divi modeļi, kas jau tiek izstrādāti. To pastāstīja viens no uzņēmuma darbiniekiem, kurš ar savu roku pārzina visu iekšējo virtuvi.


Protams, prese nekavējoties sāka spekulēt par to, kurš modelis iegūs tik spēcīgu motoru. Daudzi eksperti bija vienisprātis, ka galvenais kandidāts būs Aventador, kurš no sava priekšgājēja saņems V12 6.5. Protams, tad mēs runājam par hibrīda sistēmu, kas tiks aprīkota arī ar elektromotoriem un akumulatoru.

Otrais modelis, iespējams, būs SC20 projekts, kas, visticamāk, tiks izlaists ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Pat ekspertu vidū ir salīdzinoši maz skaidrības par šo modeli, tāpēc mēs nepieņemsim nepatiesas prognozes. Lai kā arī būtu, un Lamborghini joprojām ievēro tradīcijas un priecē reālas jaudas cienītājus ar leģendāriem motoriem!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Lamborghini plāno 2 modeļus ar V12"

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu aizstāt tāda paša nosaukuma 2018. gada modeli. Atjauninātais interjers, uzlabots izskats, kā arī virkne tehnisku jauninājumu radīti, lai piesaistītu jaunus klientus un piedāvātu tiem mūsdienīgu komforta un kvalitātes līmeni.
Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus nepārprotami iedvesmoja sacīkšu modeļi, tāpēc viņi izrotāja furgonu ar sporta virsbūves komplektu un virkni citu, netipisku komercautomobiļiem, piederumiem. Kopumā tas izrādījās ļoti interesants un neparasts.
Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis tiek mainīts pret piekto paaudzi, un tāpēc par godu tik nozīmīgai figūrai dizaineri un dizaineri mums ir sagatavojuši ko īpašu. Raugoties uz priekšu, pieņemsim, ka jaunais auto pilnībā attaisnoja publikas cerības.

Aptauja
Любимая марка автомобиля