» » » Lamborghini plāno 2 modeļus ar V12
Populārs
Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un

Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis

Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Lamborghini plāno 2 modeļus ar V12

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod arvien mazāk fanu, pieaugošo nodokļu un sabiedrības neuzticības dēļ tas noteikti izdzīvos ar ekskluzīviem Lamborghini modeļiem.

Pagaidām nav precīzi zināms, kuri modeļi saņems V12 motorus, taču viena lieta ir droša - tie būs divi modeļi, kas jau tiek izstrādāti. To pastāstīja viens no uzņēmuma darbiniekiem, kurš ar savu roku pārzina visu iekšējo virtuvi.


Protams, prese nekavējoties sāka spekulēt par to, kurš modelis iegūs tik spēcīgu motoru. Daudzi eksperti bija vienisprātis, ka galvenais kandidāts būs Aventador, kurš no sava priekšgājēja saņems V12 6.5. Protams, tad mēs runājam par hibrīda sistēmu, kas tiks aprīkota arī ar elektromotoriem un akumulatoru.

Otrais modelis, iespējams, būs SC20 projekts, kas, visticamāk, tiks izlaists ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Pat ekspertu vidū ir salīdzinoši maz skaidrības par šo modeli, tāpēc mēs nepieņemsim nepatiesas prognozes. Lai kā arī būtu, un Lamborghini joprojām ievēro tradīcijas un priecē reālas jaudas cienītājus ar leģendāriem motoriem!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Lamborghini plāno 2 modeļus ar V12"

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū tika prezentēts ne tik sen, taču tas jau ir paspējis nostiprināties un iegūt masu fanu. Tieši viņiem tika izlaista viena no vadošajiem modeļiem atjaunināta versija, kuras pārskats ir sniegts zemāk.
Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu aizstāt tāda paša nosaukuma 2018. gada modeli. Atjauninātais interjers, uzlabots izskats, kā arī virkne tehnisku jauninājumu radīti, lai piesaistītu jaunus klientus un piedāvātu tiem mūsdienīgu komforta un kvalitātes līmeni.
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta Seulas mobilitātes izstādē, kur apmeklētājiem tas nebija pa spēkam. Tomēr tagad daudzi žurnālisti ir atgriezušies pie krosovera, lai runātu par tā tehniskajiem parametriem un atsvaidzināto dizainu. Arī mēs nestāvēsim malā no saviem kolēģiem.

Aptauja
Любимая марка автомобиля