» » » Van Peugeot Expert saņēma pāris jaunas versijas
Populārs
Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Šaurās aprindās labi pazīstamā tūninga studija G-Power ir pārņēmusi sporta modeli BMW M2 CS, kas jau ir

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Van Peugeot Expert saņēma pāris jaunas versijas

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām versijām. Abas automašīnas var lepoties ar jauniem spēka agregātiem dzinēju līnijās, kā arī atjauninātu salona aprīkojumu. Tālāk mēs runāsim par visiem jauninājumiem, ko šīs furgona versijas var piesaistīt.
Pirmkārt, jāatzīmē dzinēju līnija, kuru pārstāv vairāki benzīna spēka agregāti ar vidējo jaudu 150 zirgspēki. Tajā pašā laikā, pateicoties īpašai automātiskajai pārnesumkārbai ar sajūgu, ir priekšējais un spraudņa tipa piedziņa.

Turklāt izceļas furgonu izskats, kas saņēma LED optiku un nemainītu radiatora režģi. Kopumā automašīnas jau izskatās diezgan moderni, un tāpēc dizaineri vairāk koncentrējušies uz salonu, nevis uz sava komerctransporta izskatu. Tāpēc mēs pārcelsimies uz salonu, lai redzētu visus jauno versiju atjauninājumus.
Mūs sagaida jauna multimediju sistēma ar 10 collu ekrānu, atjaunināta stūre, kā arī akseleratora rokturis, digitālais instrumentu panelis ar spiediena sensoriem, kā arī patīkami pieskarties ar ādas pārklājumu apvilkti sēdekļi. Kopumā furgona jauninājums bija patiešām jauks un vērtīgs jauninājums. Mēs ceram, ka tas pozitīvi ietekmēs tā pārdošanas apjomu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Van Peugeot Expert saņēma pāris jaunas versijas"

Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis tiek mainīts pret piekto paaudzi, un tāpēc par godu tik nozīmīgai figūrai dizaineri un dizaineri mums ir sagatavojuši ko īpašu. Raugoties uz priekšu, pieņemsim, ka jaunais auto pilnībā attaisnoja publikas cerības.
Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir redzējis dienasgaismu. Mēs runājam par tīrasiņu britu, kuru lietpratīgi inženieri pārveidoja par elektrisko vilci. Tajā pašā laikā elektrificēja nevis kādu no jauna ieslēgtu krosoveru, bet gan par īstu klasiku - Range Rover Classic!
Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa ziņu aģentūra Action, kuras darbinieki uzzināja visu informāciju par jauno patērētājiem piedāvāto sistēmu. Protams, tas viss izklausās interesanti un moderni, bet vai tam ir kāda jēga?

Aptauja
Любимая марка автомобиля