» » » Porsche strādā pie ietilpīgākiem akumulatoriem
Populārs
Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan.

Jaunais Ķīnā ražotais sedans Chery Elara ir pelnījis autobraucēju uzmanību. Automašīnā uzstādītas modernas

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Uz ceļa varat saskarties ar riepu pārduršanas problēmu, šī ir visizplatītākā problēma.

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Porsche strādā pie ietilpīgākiem akumulatoriem

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas līnijā. Šajā sakarā tika prasīts precizēt tehnoloģijas, kas saistītas ar šo transporta veidu. Nu kā varēja būt savādāk? Galu galā Porsche vienmēr ir bijusi slavena ar savu pieeju visu komponentu modernizēšanai un uzlabošanai, kas tiek pārbaudīti burtiski līdz sīkākajām detaļām.

Kopumā jaunums ir tāds, ka Porsche strādā pie akumulatoru jaudas palielināšanas, kas vēl nav pietiekami labs tālsatiksmes ceļojumiem. It īpaši Taycan Cross Turismo elektriskā automašīna ar augšējā līmeņa akumulatoru 93,4 kW / h WLTP ciklā var nobraukt ne vairāk kā 832 kilometrus, ko nevar salīdzināt ar pilnu benzīna bāku.


Jaunās tehnoloģijas pamatā ir jaunu materiālu izmantošana elektrodiem un elektrolītam, kam jāuzlabo energoefektivitāte un jāsamazina akumulatora svars. Jaunās šūnas tiks izstrādātas sadarbībā ar SAIC un CATL, kuras arī ir ieinteresētas augstas veiktspējas bateriju ražošanā.

Ir pāragri runāt par panākumiem jaunā jomā, taču jau ir bijis iespējams savākt testa akumulatoru 300 kW / h, kas pēc svara un izmēriem ir salīdzināms ar mūsdienu kolēģiem. Kopumā pēc pāris gadiem ar vienu uzlādi elektromobiļu nobraukumu var palielināt līdz 1500–2000 kilometriem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Porsche strādā pie ietilpīgākiem akumulatoriem"

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG, aiz kuras atrodas interesants Mercedes-AMG A 35 modelis. Tieši šī automašīna bija pamats jaunajam Posaidonas puišu prātam, kurš visaptveroši pabeidza automašīnu un pilnībā iepazīstināja sabiedrību. jauna versija.
Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.
Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu slavu ieguva dīzeļdzinēju skandāla dēļ, kas 2015. gadā izcēlās Amerikas Savienotajās Valstīs. Rezultātā par Vācijas bažām skaļi runāja TV kanālos visā pasaulē, un pat tie cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar transportlīdzekļiem, uzzināja uzņēmuma nosaukumu.

Aptauja
Любимая марка автомобиля