» » » Plašs krosovers Ford Equator ģimenes cilvēkiem
Populārs
Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Plašs krosovers Ford Equator ģimenes cilvēkiem

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford Equator. Mūsdienu modelis lepojas ar labu ārējo dizainu, kā arī ar stilīgu interjeru, kurā atrasties ir tikai prieks. Kas attiecas uz tehniskajiem parametriem, tie parasti atkārto Jiangling Ford, kas netraucē jaunajam produktam kļūt par daudzsološu attīstību.

Zem Ekvatora pārsega atrodas turbokompresors “četri” 2.0 EcoBoost, kas attīsta 224 ZS. jauda un 360 Ņūtona metru griezes moments. Motors cieši sadarbojas ar sešpakāpju robotizēto automātisko pārnesumkārbu, kas var nodrošināt pastāvīgu pilnpiedziņu. Starp citu, piedziņas veidu var izvēlēties modeļa iegādes brīdī.


Jaunuma galvenā priekšrocība ir plašs interjers. Gan priekšējā, gan aizmugurējā sēdekļu rindā ir daudz vietas. Automašīnā var viegli ievietot piecus pieaugušos vīriešus ar aptaukošanos, kuri var justies diezgan ērti. Pats salons ir veidots gaišās krāsās un rada mājīgu atmosfēru.

Modeli ASV tirgū plānots izlaist šī gada jūlijā. Automašīnu var iepriekš pasūtīt Ford dīleru oficiālajās vietnēs. Automašīna ieradīsies Eiropā ne agrāk kā 2021. gada rudenī.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Plašs krosovers Ford Equator ģimenes cilvēkiem"

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos koncerna modeļos. Pilnībā funkcionālā sistēma ietver multivides centru, borta datoru, sensorus un vadītāja palīgus. Visu šo tehnisko spožumu papildina mākslīgais intelekts un jaunās displeja tehnoloģijas.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.
Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.

Aptauja
Любимая марка автомобиля