» » » Dīzeļa skandāls ar Volkswagen
Populārs
Drīz tiks izlaists karsts jauns produkts no Jaguar. Mēs runājam par Jaguar XF modeli, kas jau ir nonācis

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

VW grupa ir pasūtījusi SEAT inženieriem izgatavot nelielu pilsētas automašīnu, kas aizstās Seat Mii

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

Dīzeļa skandāls ar Volkswagen

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu slavu ieguva dīzeļdzinēju skandāla dēļ, kas 2015. gadā izcēlās Amerikas Savienotajās Valstīs. Rezultātā par Vācijas bažām skaļi runāja TV kanālos visā pasaulē, un pat tie cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar transportlīdzekļiem, uzzināja uzņēmuma nosaukumu.

Viss sākās ar vairāku Volkswagen modeļu dīzeļdzinēju radīto kaitīgo izmešu slēpšanu. Tajā pašā laikā automašīnas izturēja visus ASV vides testus un tika oficiāli apstiprinātas tirdzniecībai kā atbilstošas standartiem.


Izrādījās, ka motoriem bija noregulēta programma, kas testu laikā apzināti pazemināja izmešu normas, savukārt normālā ekspluatācijā automašīnas vairākas reizes pārsniedza pieļaujamos standartus!

Protams, atklājot šo faktu, notika grandiozs starpkontinentāls skandāls, kura laikā lietusgāzes un sabiedrības apsūdzības lija lietā Volkswagen. Vāciešiem neatlika nekas cits, kā atzīt savu vainu un vienoties atlaist milzīgas soda naudas, lai kompensētu šo kaitinošo pārpratumu. Tomēr Volkswagen prasīs daudz laika, lai atgrieztu savu reputāciju ASV tirgū!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Dīzeļa skandāls ar Volkswagen"

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne tikai zīmola dzimtajā Eiropā, bet arī ASV un Ķīnas tirgos. Vienlaikus Volvo aktīvi pilnveido sava modeļu klāsta elektronisko aizpildīšanu, slēdzot partnerības līgumus ar lielākajiem it gigantiem.
Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis sērijveida ražošanā. Modelis tika prezentēts pirms pāris gadiem, tomēr dažas grūtības ar detaļu piegādi pārcēla automašīnas nodošanas datumu uz konveijera uz šodienu. Noskaidrosim, kā japāņu koncerns pārsteigs savus fanus ar šo modeli.
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta Seulas mobilitātes izstādē, kur apmeklētājiem tas nebija pa spēkam. Tomēr tagad daudzi žurnālisti ir atgriezušies pie krosovera, lai runātu par tā tehniskajiem parametriem un atsvaidzināto dizainu. Arī mēs nestāvēsim malā no saviem kolēģiem.

Aptauja
Любимая марка автомобиля