» » » Drīz Eiropā nonāks Marvel R un MG5 elektromobiļi
Populārs
Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus

Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Drīz Eiropā nonāks Marvel R un MG5 elektromobiļi

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem krosoveriem, kuriem būs palielināts diapazons, kā arī ekonomisku patēriņu, kas klientiem ļaus ietaupīt naudu degvielas uzpildes stacijās. Sīkāku informāciju par jauniem produktiem atradīsit zemāk tekstā.

Pirmais mūsu pārskatā ir Marvel R, kurš saņēma pāris kārtīgus elektromotorus, kas izvietoti uz abām automašīnas asīm. Barošanas bloku kopējā jauda ir 288 ZS. vai 665 ņūtonmetri griezes momenta. Pateicoties mirklim, šī modeļa paātrinājums līdz simtam ir iespējams tikai 4,9 sekundēs. Tajā pašā laikā jaudas rezerve WLTP ciklā ir 400 km.


Arī otrais krosovers - MG5 ir aprīkots ar diviem motoriem ar 184 ZS jaudu. un 280 ņūtonmetri griezes momenta. Kā jūs jau nojautāt, šī konkrētā versija nodrošinās maksimālu enerģijas ietaupījumu. Elektriskā transportlīdzekļa kapacitatīvā baterija atbalsta ātras uzlādes funkciju, kā arī spēj nodrošināt tādu pašu 400 kilometru nobraukumu.

Abas automašīnas jau ir nosūtītas uz sērijveida ražošanu, un pilnas piegādes ir paredzētas vasaras sākumā. Pagaidām nav precīzi zināms, kādu cenu līmeni izvēlēsies ražotājs, taču, ņemot vērā konkurentu produktu izmaksas, vajadzētu sagaidīt vidējo diapazonu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Drīz Eiropā nonāks Marvel R un MG5 elektromobiļi"

Volkswagen ir plaši pazīstams visā pasaulē ar praktisku un lētu automašīnu klāstu. Tomēr šīs bažas zināmu slavu ieguva dīzeļdzinēju skandāla dēļ, kas 2015. gadā izcēlās Amerikas Savienotajās Valstīs. Rezultātā par Vācijas bažām skaļi runāja TV kanālos visā pasaulē, un pat tie cilvēki, kuriem nav nekāda sakara ar transportlīdzekļiem, uzzināja uzņēmuma nosaukumu.
Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne tikai zīmola dzimtajā Eiropā, bet arī ASV un Ķīnas tirgos. Vienlaikus Volvo aktīvi pilnveido sava modeļu klāsta elektronisko aizpildīšanu, slēdzot partnerības līgumus ar lielākajiem it gigantiem.
Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis sērijveida ražošanā. Modelis tika prezentēts pirms pāris gadiem, tomēr dažas grūtības ar detaļu piegādi pārcēla automašīnas nodošanas datumu uz konveijera uz šodienu. Noskaidrosim, kā japāņu koncerns pārsteigs savus fanus ar šo modeli.

Aptauja
Любимая марка автомобиля