» » » JAC J7 liftbeka tirdzniecība Eiropā
Populārs
Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas

Volkswagen ID.3 elektromobilis beidzot iegūs visu riteņu piedziņu, pateicoties divu dzinēju konfigurācijas

JAC J7 liftbeka tirdzniecība Eiropā

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.
Modelis ir vidēja budžeta benzīna liftbeks ar jaunu dizainu un daudzām iespējām. Zem automašīnas pārsega atrodas labs četrinieks ar turbokompresoru ar 136 ZS. un 200 ņūtonmetru griezes momentu. Turklāt ir pieejama visu riteņu piedziņa, kam vajadzētu būt patīkamam papildinājumam pircējiem.

Kopumā būs pieejamas divas konfigurācijas, no kurām viena nodrošinās lietotājiem ērtākus apstākļus. Mēs runājam par uzlabotu klimata kontroli, apsildāmiem sēdekļiem un pat multimediju sistēmu. Taču arī auto pamatkonfigurācijā ir pietiekami daudz komforta un kvalitātes, ar ko ķīniešu auto tagad var argumentēt savas pozīcijas tirgū.
Vecās pasaules salonos JAC J7 parādīsies nākamā mēneša vidū. Diemžēl šīs automašīnas priekšpasūtīšana oficiāli nav pieejama, taču nekas neliedz sazināties ar jūsu tirdzniecības centru, lai iegūtu informāciju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "JAC J7 liftbeka tirdzniecība Eiropā"

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne tikai zīmola dzimtajā Eiropā, bet arī ASV un Ķīnas tirgos. Vienlaikus Volvo aktīvi pilnveido sava modeļu klāsta elektronisko aizpildīšanu, slēdzot partnerības līgumus ar lielākajiem it gigantiem.
Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas līnijā. Šajā sakarā tika prasīts precizēt tehnoloģijas, kas saistītas ar šo transporta veidu. Nu kā varēja būt savādāk? Galu galā Porsche vienmēr ir bijusi slavena ar savu pieeju visu komponentu modernizēšanai un uzlabošanai, kas tiek pārbaudīti burtiski līdz sīkākajām detaļām.
Mēs visi pazīstam Tesla ar izciliem vieglajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas ir sedani un krosoveri. Tomēr maz cilvēku zina, ka Elons Musks izskatās daudz plašāks, un līdz 2025. gadam plāno kravas automašīnas pārvietot uz elektrisko vilci. Projekts Tesla Semi sākās 2017. gadā, un tam jau ir zināmi panākumi, kurus mēs vēlāk apspriedīsim tekstā.

Aptauja
Любимая марка автомобиля