» » » JAC J7 liftbeka tirdzniecība Eiropā
Populārs
Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis

Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford

Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu

Japāņu kompānija Subaru nekad nav sagrābusi zvaigznes no debesīm, neskatoties uz to, ka tās logotipā vicinās

Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš

Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis

JAC J7 liftbeka tirdzniecība Eiropā

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.
Modelis ir vidēja budžeta benzīna liftbeks ar jaunu dizainu un daudzām iespējām. Zem automašīnas pārsega atrodas labs četrinieks ar turbokompresoru ar 136 ZS. un 200 ņūtonmetru griezes momentu. Turklāt ir pieejama visu riteņu piedziņa, kam vajadzētu būt patīkamam papildinājumam pircējiem.

Kopumā būs pieejamas divas konfigurācijas, no kurām viena nodrošinās lietotājiem ērtākus apstākļus. Mēs runājam par uzlabotu klimata kontroli, apsildāmiem sēdekļiem un pat multimediju sistēmu. Taču arī auto pamatkonfigurācijā ir pietiekami daudz komforta un kvalitātes, ar ko ķīniešu auto tagad var argumentēt savas pozīcijas tirgū.
Vecās pasaules salonos JAC J7 parādīsies nākamā mēneša vidū. Diemžēl šīs automašīnas priekšpasūtīšana oficiāli nav pieejama, taču nekas neliedz sazināties ar jūsu tirdzniecības centru, lai iegūtu informāciju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "JAC J7 liftbeka tirdzniecība Eiropā"

Pāris jaunu elektromobiļu - Marvel R un MG5 gatavojas ienākšanai Eiropas tirgū. Mēs runājam par diviem maziem krosoveriem, kuriem būs palielināts diapazons, kā arī ekonomisku patēriņu, kas klientiem ļaus ietaupīt naudu degvielas uzpildes stacijās. Sīkāku informāciju par jauniem produktiem atradīsit zemāk tekstā.
Ford atkal ir pievērsis skatienu ģimenes auditorijai un izstāžu zālēs izvilcis jaunu ietilpīgu krosoveru Ford Equator. Mūsdienu modelis lepojas ar labu ārējo dizainu, kā arī ar stilīgu interjeru, kurā atrasties ir tikai prieks. Kas attiecas uz tehniskajiem parametriem, tie parasti atkārto Jiangling Ford, kas netraucē jaunajam produktam kļūt par daudzsološu attīstību.
Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū tika prezentēts ne tik sen, taču tas jau ir paspējis nostiprināties un iegūt masu fanu. Tieši viņiem tika izlaista viena no vadošajiem modeļiem atjaunināta versija, kuras pārskats ir sniegts zemāk.

Aptauja
Любимая марка автомобиля