» » » Crossover Jeep Grand Cherokee attaisnoja cerības
Populārs
Franču autoražotājs Peugeot nesen atjaunināja savu Peugeot Expert furgonu ar pāris ievērojamām jaunām

Slavenajai Shelby firmai, kas kļuvusi slavena ar daudzajām sacīkšu un ekskluzīvo modeļu modifikācijām, nesen

BMW bavārieši beidzot ziņoja par veiksmīgu iDrive 8 kompleksa sākumu, kas tagad tiks uzstādīts visos jaunajos

Britu Volkswagen Transporter tika sagatavota interesanta oficiāla modifikācija. VW grupas inženierus

Volvo XC60 ir viens no Zviedrijas autoražotāja krosoveru klases flagmaņiem. Mūsdienu auto labi pārdod ne

Posaidon birojs atkal ir uzņēmies Mercedes-Benz uzņēmuma izveidi. Drīzāk tās oficiālā tūninga aģentūra AMG,

Lamborghini plāno 2021. gadā izlaist pāris jaunus V12 modeļus. Neskatoties uz to, ka šāda veida motori atrod

Crossover Jeep Grand Cherokee attaisnoja cerības

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.
Jeep Grand Cherokee ir ilgi gaidītais jaunais Jeep krosovers, kuru pasaule ar nepacietību gaidīja. Modelis tiek mainīts pret piekto paaudzi, un tāpēc par godu tik nozīmīgai figūrai dizaineri un dizaineri mums ir sagatavojuši ko īpašu. Raugoties uz priekšu, pieņemsim, ka jaunais auto pilnībā attaisnoja publikas cerības.
Zem modeļa motora pārsega atrodas ļoti griezes momenta dzinēju rinda, kuras galvenie varoņi ir sešnieks ar turbokompresoru ar 297 ZS. un 353 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī V8 dzinēju ar 362 ZS. un 529 ņūtonmetri. Abi dzinēji ir savienoti pārī ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Vēl viena vērā ņemama iezīme ir jaudīgs ar siksnas piedziņas startera ģenerators, kā arī papildus vilces elektromotors, kas atrodas tieši ātrumkārbā. Šo motoru darbina pieticīgs 17 kWh akumulators, kuru tomēr nevar uzlādēt no kontaktligzdas.
Turklāt vēlos atzīmēt krosovera izskatu, ko pārstāv gan mūsdienu modes tendences, gan klasiskās virsbūves proporcijas, kas ir viegli atpazīstamas uz ceļa. Kopumā modelis izrādījās ļoti veiksmīgs, tāpēc mums nav šaubu par tā panākumiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Crossover Jeep Grand Cherokee attaisnoja cerības"

Japānas tirgū ienāk jaunais Nissan Note Autech Crossover, ko montējis Nissan meitas uzņēmums Autech Japan. Kompaktais krosovers ir absorbējis visas galvenās veiksmīgā Nissan Note hečbeka īpašības, kas jau ilgu laiku veiksmīgi tiek pārdotas ASV un Eiropas tirgos. Acīmredzot jaunais krosovers pēc debijas mājās dosies iekarot Rietumvalstis.
Leģendārais automobilis Lamborghini Diablo dzimis 90. gadu sākumā un nekavējoties uzsvēra superauto dizainu un tehnisko aprīkojumu. Sabiedrībai modelis tik ļoti patika, ka pat dažus gadus pēc tā iznākšanas tas turpināja mirgot dažādos žurnālos un publikācijās, iegūstot visdažādākos titulus un balvas.
Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir abpusēja, jo arī daudzi Rietumu autoražotāji ir priecīgi apgūt Ķīnas bezgalīgo pirktspēju. Lai kā arī būtu, šodien runāsim par jauno JAC J7, kas drīzumā parādīsies izstāžu zālēs Eiropā.

Aptauja
Любимая марка автомобиля