» » » Fiat 500 īpašnieki sāks norēķināties ar kriptokolonām
Populārs
Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu

Interesants projekts no E.C.D. tūninga studijas. Floridā bāzētais automobiļu dizains nesenā pagātnē ir

Ķīnas automobiļu tirgus turpina lēni, bet pārliecinoši virzīties Eiropas reģionā. Protams, situācija šeit ir

Jaunā Mazda CX-50, piecvietīgs krosovers ar sportisku raksturu un uzlabotu bezceļa režīmu, beidzot nonācis

Roewe RX3 krosovers saņēma Pro versiju, kas ietver daudz interesantu jauninājumu. Roewe zīmols Eiropas tirgū

Otrās paaudzes Kia Niro beidzot ir sasniedzis pirmsražošanas stadiju. Automašīna tika pieticīgi prezentēta

Fiat 500 īpašnieki sāks norēķināties ar kriptokolonām

0 komentārus
Красивые шаблоны megadle.ru.

Mazā Fiat 500 pircēji varēs rēķināties ar ražotāja dāvanām jaunās kriptovalūtas formātā. Šādas ziņas nesa ziņu aģentūra Action, kuras darbinieki uzzināja visu informāciju par jauno patērētājiem piedāvāto sistēmu. Protams, tas viss izklausās interesanti un moderni, bet vai tam ir kāda jēga?

Patiesībā ideja ir tikpat veca kā pasaule. Nu, ne visai vecs. Fakts ir tāds, ka daudziem automašīnu ražotājiem ir īpašas lietojumprogrammas, kas glabā braucienu statistiku un novērtē katra autovadītāja braukšanas stilu. Par laimi, šodien, kad katra pirmā automašīna ir aprīkota ar borta datoru un virkni sensoru, nav grūti izsekot šādai informācijai.


Tātad, ja citās lietojumprogrammās par precīzu braukšanu tiek piešķirti bezpersoniski punkti, kas nepieciešami tikai, lai parādītos to pašu veiklo autovadītāju vērtējumā, tad Fiat gadījumā viņi nolēma nomainīt brilles ar savas kriptovalūtas monētām.

Pēc mārketinga speciālistu domām, šī valūta nemaz nebūs bezjēdzīga, jo būs iespējams iegādāties dažādas papildu iespējas tai, kā arī samaksāt par dažiem pakalpojuma veidiem, ko sniedz uzņēmuma oficiālie dienesti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


 

Līdzīgi ar "Fiat 500 īpašnieki sāks norēķināties ar kriptokolonām"

Genesis ražotājs, kuram ir lieliska premium klases sedanu līnija, izlaiž jauno Genesis G90, kam vajadzētu aizstāt tāda paša nosaukuma 2018. gada modeli. Atjauninātais interjers, uzlabots izskats, kā arī virkne tehnisku jauninājumu radīti, lai piesaistītu jaunus klientus un piedāvātu tiem mūsdienīgu komforta un kvalitātes līmeni.
Porsche kompāniju nopietni interesē elektriskie transportlīdzekļi, kas tagad tiks iekļauti visā ražošanas līnijā. Šajā sakarā tika prasīts precizēt tehnoloģijas, kas saistītas ar šo transporta veidu. Nu kā varēja būt savādāk? Galu galā Porsche vienmēr ir bijusi slavena ar savu pieeju visu komponentu modernizēšanai un uzlabošanai, kas tiek pārbaudīti burtiski līdz sīkākajām detaļām.
Shelby Super Cars, kurai nesen palika 80 gadu, Amerikas Savienotajās Valstīs dibināja Jarods Šelbijs, kurš bija dizainers un inženieris. Talantīgais uzņēmējs bija tik ļoti iemīlējies vieglajās automašīnās, ka nolēma dibināt savu uzņēmumu, lai tās modernizētu.

Aptauja
Любимая марка автомобиля